Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Susipažinkite su dailininku George Gagoshidze

Apie

Renginys įvykęs

Kviečiame susipažinti nepraleisti progos artimiau susipažinti su su ypatingu dailinininku George Gagoshidze ir įžengti į jo kūrybinę erdvę - studiją Užupio meno inkubatoriuje!
Čia Jūsų lauks dar niekur neeksponuoti tapybos, akvarelės darbai karo Ukrainoje tematika, apie kuriuos galėsite asmeniškai aptarti su pačiu autoriumi. Dauguma pastarųjų metų menininko darbų gvildena karo tematiką, nes George teigia, jog visi mes turime jaustis dėkingi žmonėms, kurie kovoja už viso demokratinio pasaulio laisvę.
Taip pat galėsite išvysti įspūdingą vieno mėnesio rezidencijos rezultatą – 200 x 300 cm paveikslą “Heroism”. Tai kūrinys, skirtas Ukrainos karių ir jų sąjungininkų iš viso pasaulio, kovojančių prieš Rusijos blogio imperiją, didvyriškumui pagerbti.
George Gagoshidze - dailininkas iš Tbilisio, Sakartvelo, kuris Užupio meno inkubatoriuje reziduoja jau ne pirmą kartą, tad Vilnelės pakrantę jau galima laikyti viena labiausiai jį įkvepiančių darbo vietų.