Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Steponas Januška ir grupė STUDIJA

Apie

Renginys įvykęs

Steponas Januška ir grupė STUDIJA
Stilius: pop/rock,jazz/rock;soul
Steponas Januška- vokalas
Edita Bodrovaitė – vokalas.
Paulius Stonkus – bosinė gitara; vokalas
Vaidotas Rukas- gitara
Valdas Galdikas- mušamieji
Mindaugas Putna- klavišiniai, programavimas, vokalas

Viena iš seniausiai Lietuvoje grojanti pop/rock grupė, įkurta 1978 metais Klaipėdoje. Šiais metais Studijai sukanka 43 metai. Grupė laikoma viena profesionaliausių Lietuvoje, įrašyta į Lietuvos rekordų knygą kaip sugrojusi ilgiausią koncertą be pertraukos- 17 val. ir atlikusi daugiausia kūrinių viename koncerte- 219.

2021 metus grupė pasitinka audringai: laimėtas geriausios Pop grupės titulas Lietaus radijo apdovanojimuose „Aukso lašas“. M.A.M.A. apdovanojimuose grupė nominuota kategorijoje - „Geriausia tradicinio Pop metų grupė“. 2020 metais išleistas naujas CD albumas „Neliūdim“ į kurį sutalpinta net 13 naujų dainų.

Šiam koncertui „Studija“ paruošė ypatingą programą, kurioje bus atliktos ne tik dainos iš naujausio albumo „Neliūdim“, bet ir keletas premjerinių dainų.

Susitikime Rotušės kolonadoje!

Rėmėjas - Vilniaus miesto savivaldybė
Partneriai - LRT, Lietuvos kariuomenė, Vilniaus Klubas, UAB „Vilniaus apšvietimas“, UAB „RTA grupė“, JCDecaux