Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


„Stebuklų nakties sapnas”: Sonata Zubovienė ir Rokas Zubovas, fortepijoninis duetas, Rasa Samuolytė, aktorė

Apie

Renginys įvykęs

Gruodžio 27–29 ir 31 dienomis M. K. Čiurlionio namai kvies į šventinių koncertų ciklą „Stebuklų vakarai prie židinio pas Čiurlionį“, nukelsiantį klausytojus į stebuklingą svajonių, pasakų, pasakėčių ir padavimų pasaulį.

Gruodžio mėnesio paskutiniąją dieną – 31–ąją – išlydės ir naujus metus pasitiks Lietuvos publikai puikiai pažįstamas fortepijoninis Sonatos Deveikytės-Zubovienės ir Roko Zubovo duetas (Duo Zubovas). Duetas drauge su aktore Rasa Samuolyte M. K. Čiurlionio namuose atliks programą „Stebuklų nakties sapnas“.

Naujametiniame „Stebuklų vakare“ ištraukas iš Viljamo Šekspyro romantinės komedijos „Vasarvidžio nakties sapnas“ skaitys aktorė Rasa Samuolytė. FelixoMendelssohno muziką Viljamo Šekspyro „Vasarvidžio nakties sapnui“ fortepijonu keturiomis rankomis skambins Sonata ir Rokas Zubovai.

„Stebuklų nakties sapnas“
…Lig pat ryto, lig brėkšmos,
Pabuvokit šiuos namuos…
…Fėjos, į vietas visas
Laistyti laukų rasas!
Švies ramybė visados
Rūmuos ir žmonių veiduos…
…Tai skubėkit,
Nestovėkit,
Auštant vėl į čia sulėkit!

Koncerto pertraukos metu klausytojai galės pasivaišinti vynu ar gaiviaisiais gėrimais.