Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Starting Point: Jungtinis Lietuvos ir Ukrainos šokio spektaklis

Apie

Renginys įvykęs

Šokio spektaklis „Starting Point“ – tai jungtinio Lietuvos ir Ukrainos teatro projekto kulminacija. Kūrybinių dirbtuvių procese gimusio spektaklio premjera įvyks gegužės 9 dieną, 19 val. VU Teatro salėje. „Starting Point“ tai pasakojimas apie individualių istorijų svarbą, kiekvieno žmogaus išgyvenimus bei kertinius taškus karo akivaizdoje.

Visos istorijos yra svarbios – tokia yra pagrindinė „Starting Point“ idėja.

Žodis, veiksmas, judesys. Šie lūžio taškai virsta scenos dramaturgija, o ukrainiečių ir lietuvių istorijos – jų choreografais. Gyvenimo istorijos kaip gidas ves žiūrovą per laimę, per liūdesį, gilumą ir paviršutiniškumą, tarsi pastarasis vaikščiotų po privačią žmogiškųjų egzistencijos niuansų kolekciją.

Visų istorijoms vieta scenoje yra atrasta. Projekto dalyvių išgyvenimai išgirsti. Bėgti nėra kur, pasilikti neužtenka vietos, tačiau nuo kažko reikia pradėti. Tad ir pradedame. Tebūnie tai – ,,Starting Point”.

Bilietus platina: BILIETAI.LT
Už bilietus surinktos lėšos bus skiriamos Vilniaus universiteto fondo projektui „Parama Ukrainos akademinei bendruomenei“.

Projektą organizuoja VU Kultūros centras.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Kūrybinė ir edukacinė komanda
Režisierius: Andrius Pulkauninkas (LT)
Choreografija: Maria Koreneva (UA), Sandro Garibashvili (UA0), Goda Laurinavičiūtė (LT)
Muzika: Matas Saladžius (LT)
Vaizdo projekcijų autorius: Šarūnas Kuckailis (LT)
Scenografijos ir kostiumų dailininkė: Eglė Jovaišaitė (LT)