Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Sporto diena su Budora

Apie

Renginys įvykęs

Šiuo renginiu siekiame įtraukti kuo daugiau vilniečių į fizinio aktyvumo veiklas, pasiūlyti aktyvų laisvalaikį šeimoms, supažindinti su karatė sportu, sudominti fizinio lavinimo veikla. Renginio dalyviai galės dalyvauti visose numatytose renginio veiklose: stebėti sportininkų pasirodymus, dalyvauti rungtyse, estafetėse, žaidimuose, vaikai galės naudotis aktyvių pramogų teikiamais malonumais, dalyvauti diskotekoje, tėvai – išklausyti paskaitą ir gauti naudingos informacijos, padiskutuoti su klubo sportininkais ir treneriais aktualiais klausimais.

PROGRAMA:
10:00 Atidarymas
11:00 Parodomoji karatė sportininkų programa
12:00 Pietų pertrauka
13:00 Fizinio aktyvumo veiklos, varžybos, nemokamos treniruotės
16:00 Paskaita apie sveiką gyvenseną ir sporto naudą
17:00 Diskoteka vaikams su žaidimo elementais
18:00 Šventės uždarymas

Kviečiame mėgautis renginiu, tačiau išlikti atsakingais – nepamirškime Galimybių paso, higienos įgūdžių ir saugaus elgesio taisyklių. Vadovaujantis šiuo metu galiojančiu Vyriausybės sprendimu registracija į šį renginį yra privaloma.