Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Spektaklis vaikams "Kakė makė ir atversta knyga" [ATŠAUKTA]

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Spektaklis
Data Data:
Sekmadienis, Lapkritis 15, 2020
Vieta Vieta:
DOMINO teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
Pradžia Pradžia:
12:00 val.
Trukmė Trukmė:
50 min

Apie

VAIDINA

Netvarkos nykštukasRokas Petrauskas, Šarūnas Navickas
Kakė Makė Adelė Teresiūtė – Aukštikalnė, Paulė Konstancija Giniotaitė
TėtisŠarūnas Gedvilas, Leonas Milius
MamaGabrielė Malinauskaitė-Rudzienė, Marta Lipčienė
ČiūčiaLaurynas Jurgelis, Eimantas Pakalka

Žaismingas spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“ jau DOMINO teatre!

Ei vaikai, maži ir dideli, smalsūs ir išdykę, mylimiausi vaikų herojai Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas atkeliauja pas Jus! O kartu su jais į linksmus nuotykius pasiners daugybė jūsų pamėgtų personažų: smagiai valytis dantukus jus mokys Dantukų fėja, visus linksmins šuniukas Čiūčia, stebins iš mėnulio atvykę nykštukai, Kakę Makę aplankys Mamaisa ir Nanaisa. Spektaklyje skambės nuostabios dainelės, šoksime, dainuosime, pramogausime!

Spektaklis „Kakė Makė ir atversta knyga“ pastatytas pagal Linos Žutautės knygeles „Kakė Makė ir dantukų fėjos puota“ bei „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“. Jis leidžia į įprastas gyvenimo situacijas pažvelgti kiek kitaip ir žaismingiau įveikti kylančius iššūkius. Ypatingas dėmesys skiriamas interaktyvioms dekoracijoms, kurios tampa svarbi vaidinimo dalis bei mažuosius žiūrovus įtraukia ir priverčia jaustis kaip namuose.