Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Meninė programa „Solveiga. Laiškai Perui“

Apie

Renginys įvykęs

M. K. Čiurlionio namai kviečia į meninės programos „Ištikimosios. Solveiga ir Sofija“ monospektaklių „Sofija. Laukimas“ ir „Solveiga. Laiškai Perui“ rodymus Vilniuje rugpjūčio 24 ir 29 dienomis.

Šios meninės programos pristato dviejų likimo nepalaužtų moterų, Sofijos ir Solveigos, įprastai liekančių savo mylimų vyrų – M. K. Čiurlionio ir Pero Giunto – šešėlyje, portretus. Birželio mėnesį, VI-ojo SOFIJOS festivalio metu, pirmą kartą parodyti monospektakliai, rugpjūčio mėnesį debiutuoja M. K. Čiurlionio namuose, specialiai juos pritaikius šių išskirtinių namų interjerui ir memorialiniam M. K. Čiurlionio kambariui.

Pasirodyme „Solveiga. Laiškai Perui“ rugpjūčio 29 d. 18 val. M. K. Čiurlionio namuose (Savičiaus g. 11, Vilnius) latvių poetės Arijos Elksnės poetiniai tekstai persipina su norvegų kompozitoriaus Edvardo Griego muzika. Solveiga – klajojančio svajoklio, mylimojo Pero Giunto laukianti moteris. Besąlygiškai mylinčios, visą gyvenimą laukti pasiryžusios Solveigos portretas ir poetės Arijos Elksnės tekstai siekia rasti atsakymus, įprasminančius gyvenimą. Pralaimėjusiųjų šioje istorijoje nėra, net jeigu Pero ir Solveigos ryšys tėra iliuzija.

Renginys nemokamas
Be išankstinės registracijos

Kūrybinė komanda:
Regina Šaltenytė (aktorė, Solveiga);
Sonata ir Rokas Zubovai (fortepijonas);
Žilvinas Brazauskas (klarnetas).