Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Sniego karalienė - Muzikinė pasaka šeimai

Apie

Renginys įvykęs

Atlikėjai: PAULIUS TAMOLĖ (aktorius-pasakininkas, idėjos autorius)

CHRIS RUEBENS (kompozitorius, gitaros, ukulelė, perkusija, vokalas)
TADAS DEŠUKAS (kompozitorius, smuikas, mandolina, perkusija, vokalas)

Teksto autorius – HANS CHRISTIAN ANDERSEN

Vertėjas (iš danų kalbos) – LIUDAS REMEIKA

Pasaka pasakiškoje vietoje! Jaukų obelų sodą, plytintį Karoliniškių kraštovaizdžio draustinio pašonėje, šią vasarą pripildys muzika. Pirmasis susitikimas – su „Sniego karaliene“.

Kodėl „Sniego karalienė“ vasarą? – nustebę klausiate savęs… Todėl, kad Hanso Christiano Anderseno kūrybai nėra netinkamo laiko, o septyniuose pasakojimuose išgyvenami visi metų laikai, ne tik žiema. „Čia kalbama apie santykių atšalimą, susvetimėjimą tarp artimų žmonių. Užduodamas klausimas kodėl kartais mūsų širdys pavirsta į ledo gabaliuką? Pasaka – tai saugus būdas pasikalbėti apie svarbius dalykus, ypatingai išgyvenant sudėtingą pandeminį laikotarpį “, – sako režisierius Paulius Tamolė.

Jis pats taps pasakininku, o kompozitoriai gyvo žodžio įtaigą išryškins specialiai „Sniego karalienei“ sukurtu garso takeliu.

Įėjimas laisvas