Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Skirtingos Spalvos apie savižudybių prevenciją su Juste Arlauskaite

Informacija

Nemokamas Nemokamas:
Renginys Renginys:
Iniciatyva
Data Data:
Sekmadienis, Gegužės 28, 2023
Vieta Vieta:
Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Pradžia Pradžia:
14:00 val.

Apie

Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Apie bendrystę, pagalbą, supratimą ir diagnozes – apie tai socialinė iniciatyva „Skirtingos Spalvos“ kalba nuolatos. Atviru ir šiltu dialogu kurdama naujas draugystes, dalindamasi naudinga informacija ir atsižvelgdama į sergančiųjų bendruomenes, iniciatyvos komanda kuria vienybę ir taip įgalina žmones.

Ši dešimtoji jubiliejinė herojaus istorija – ne išimtis. Svarbi pokalbio tema apie savižudybių prevenciją ir psichikos sveikatą, kilnus susitikimo tikslas ir daugeliui artimi išgyvenimai atskleis gyvenimo spalvas ir sieks motyvuoti. Meilės ir nusivylimų istorijomis, gražiausiomis ir jautriausiomis akimirkomis ir emocinės sveikatos stiprinimu su visais dalinsis Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Pirmiausiai siūlysime aplankyti nevyriausybinių organizacijų sveikatingumo mugės šurmulį – pasikalbėti, pasiklausyti, įsikvėpti ir sužinoti. Tuomet kviesime į dialogą su Jazzu, o vakarą vainikuosime koncertu, kurį paskelbsime visai netrukus.

Gegužės 28 d. pasipuoškime žaliai mėlynos ir violetinės spalvos drabužiais ir taip skleiskime savižudybių prevencijos žinutę.

Įėjimas: savanoriška auka.

Informuojame:
- Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama;
- Daugiau informacijos apie renginį https://fb.me/e/2nhNGMzhi
- Daugiau informacijos apie renginį el. p. kartu@skirtingosspalvos.lt;
- Daugiau informacijos apie iniciatyvą www.skirtingosspalvos.lt.