Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Skamba keitai | Keistas festivalis. Atidaryk mane

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Šeštadienis, Spalis 23, 2021
Vieta Vieta:
Keistuolių teatras, Laisvės pr. 60, Vilnius 05120
Pradžia Pradžia:
19:00 val.
Trukmė Trukmė:
2 val.
Bilietus platina Bilietus platina:
tiketa.lt
Pirkti internetu Pirkti internetu:

Apie

Spektaklio žiūrovams reikalingas galiojantis Galimybių pasas

Keistas festivalis. Atidaryk mane

Keistuolių teatras pristato spalio 22-24 dienomis įvyksiančio ,,Keistas festivalis. Atidaryk mane“ festivalio programą. Jūsų laukia netgi 3 dienų keistuoliškas savaitgalis, kuriame kiekvienas - tiek suaugęs, tiek vaikas, ras sau artimą koncertą, veiklą ar spektaklį! Pažadame ne tik teatrinių, bet ir muzikinių edukacijų, atvirų ir jaukių pokalbių su jūsų pamiltais ir išsiilgtais kūrėjais. Keistuoliai turi ir dar vieną staigmeną - niekur negirdėtą ,,Keistuolių teatro“ leidinio pristatymą. Pavargus nuo daugybės veiklų ir įspūdžių trumpam atsipūsti ir prisėsti galėsite poilsiui skirtoje fojė, kurioje atsipalaidavę galėsite toliau tęsti teatrinę kelionę naujose erdvėse. Turėsite progą pirmieji išvysti ir įvertinti teatro atsinaujinimą ekskursijoje po nematytas erdves, todėl būtent jūsų žodis ir žvilgsnis taps naujos pradžios simboliu. O kur dar filmų peržiūros, skirtos tiems, kuriems kinas teatre yra puiki alternatyva, jungianti šias dvi žavingas sferas! Tikimės, jog šypsena lydės viso festivalio metu, o pasibaigus festivaliui kuo greičiau norėsite pas mus sugrįžti!

SKAMBA KEISTAI - Keistuolių teatre vykusio koncertų ciklo, sukvietųsio pačius talentingiausius muzikos kūrėjus, vienaip ar kitaip pažįstamus Keistuolių žiūrovams, vėl teatro scenoje! Šįkart juos visus išvysite vienoje scenoje tą patį vakarą. Visi jie - be galo skirtingi ir spalvingi: scenoje šėlstantys su būgnais bei elektrinėmis gitaromis, nardinantys į povandeninio skambesio gelmes, hipnotizuojantys folk ir elektronikos ritmais, prašnekinantys akustines gitaras ir atveriantys širdis, primenantys į atminties kampelius nuklydusias vaikystės dainas ir nustebinantys netikėtais eksperimentais.