Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Sisters On Wire | Turas „Virsmas“

Apie

Renginys įvykęs

Balandžio mėnesį grupė „Sisters On Wire“ leisis į savo pirmąjį koncertinį turą „Virsmas“ per penkis Lietuvos miestus.

2020-tais metais išleidęs savo pirmąją lietuvišką dainą „Taip Jau gavosi“ vilniečių ketvirtukas garsiai pasireiškė ir susilaukė didelio populiarumo. Tais pačiai metais jų antras singlas „Mėlyna Mėlyna“ galutinai užkariavo žmonių širdis ir radijo stočių topus.

„Tai nebus eiliniai koncertai. Tai yra daug daugiau. Šiam turui ruošiamės jau ilgą laiką. Tai yra tarsi spektaklis, kuriame viskas apgalvota. Kiekviena daina, garsas, šviesa, judesys ir net pauzės - viskas susiję ir harmoningai veda viena kryptimi. Mes nekantraujame parodyti naujas dainas ir žinoma sudainuoti kartu jau žinomus hitus. Mes norime parodyti ką kurėmė užsidarę studijoje ir į ką pavirto grupė „Sisters On Wire” – sako grupės nariai.

Koncertinis turas „Virsmas“ vyks balandžio 22 d. Panevėžyje, balandžio 29 d. Šiauliuose, gegužės 5 d. Klaipėdoje, gegužės 6 d. Kaune, gegužės 13 d. Vilniuje.