Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Kodėl nesusidraugavus?

Renginiai Vilniuje šį mėnesį

Kokie renginiai Vilniuje mūsų laukia šį mėnesį?

Turėti iš anksto sudėliotą planą, visada patogu, tad kviečiame pasižvalgyti, kokie renginiai Vilniuje vyks šį mėnesį. Iš anksto susiplanuokite pramogas ir nepamirškite tų dienų pasižymėti savo kalendoriuje! O tada beliks tik laukti.
Šį mėnesį Vilniuje galite apsilankyti daugybėje renginių - ekskursijos, leidžiančios iš arčiau pažinti Vilnių, gražiausi koncertai, spektakliai. Vienoje vietoje matydami, kokie renginiai Vilniuje šį mėnesį bus organizuojami, galėsite išsirinkti tuos, kurie pasirodys įdomiausi. Patogiai matykite renginio datą ir dėliokitės savo planus. Pakvieskite savo seniai matytus draugus ir kartu susiplanuokite kaip praleisite dieną. O, kad susitikimas paliktų dar daugiau įspūdžių, vakarą pabaikite įdomiu spektakliu ar aplankykite kitą Jums patinkantį renginį.

Nemokamas, Paroda, Liepos 26 - rugpjūčio 12 d.
Koncertas, Data: Ketvirtadienis, Rugpjūtis 11, 2022
Koncertas, Data: Ketvirtadienis, Rugpjūtis 18, 2022
Spektaklis, Data: Penktadienis, Rugpjūtis 19, 2022
Spektaklis, Data: Šeštadienis, Rugpjūtis 20, 2022
Nemokamas, Koncertas, Data: Antradienis, Rugpjūtis 23, 2022
Koncertas, Data: Trečiadienis, Rugpjūtis 24, 2022
Koncertas, Data: Ketvirtadienis, Rugpjūtis 25, 2022
Sporto, Data: Šeštadienis, Rugpjūtis 27, 2022
Sporto, Data: Sekmadienis, Rugpjūtis 28, 2022