Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Paroda „Shunga – seksas japonų mene“

Apie

Renginys įvykęs

Vilniuje atsidarys galerija „Shunga – seksas japonų mene“. Muziejuje bus eksponuojami japoniški erotiniai spaudiniai „Shunga“.

Parodoje bus eksponuojami garsių japonų menininkų spalvoti medžio raižiniai, tarp kurių – garsiųjų Kitagawa Utamaro ir Tomioka Eisen darbai. Iš viso svečiai galės išvysti daugiau nei 60 japonų ir kinų XIX–XX a. meistrų graviūrų. Tūkstančius metų Japonijos ir Europos kultūrinės tradicijos vystėsi izoliuotos viena nuo kitos, formuodami savo ypatingą požiūrį į pasaulį.

Paroda leis pasinerti į drąsų žanrą – šunga. Shunga (pažodinis vertimas – „pavasario paveikslai“) – erotinio turinio graviūros. Juose vaizduojamos nuogos vyrų ir moterų figūros, įsimylėjėliai intymiausiu intymumo momentu, be perdėto kuklumo ir kaltės jausmo.

Parodos žiūrovas galės susipažinti su šunga rūšių įvairove: nuo tik užuominą duodančių ir vaizduotę žadinančių kūrinių (abuna-e), iki atvirų ir detalių graviūrų, kuriose ribos tarp erotinio meno ir tabu atrodo prarasti.

Paroda žiūrovams nuo 18 metų.

Kviečiame susipažinti su japoniškais erotiniais spaudiniais!