Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Renginys įvykęs

Senjorų ryto ekskursija MO muziejuje

Kviečiame senjorus į ekskursiją!

Spalio 26 d. 11 val. muziejaus bilietą įsigijusius senjorus kviečiame į nemokamą ekskursiją!

Pamatykite MO muziejaus parodą „Kodėl taip sunku mylėti?”, o po ekskursijos – pasivaišinkite kava, arbata ir sausainiais. Saldus ir turiningas pirmadienio rytas!

Ekskursijos metu kartu su MO gidu sužinosite daugiau apie parodą ir joje eksponuojamas įtraukiančias bei itin kinematografiškas Saskia Boddeke ir Peter Greenaway specialiai MO muziejaus erdvėms kurtas video instaliacijas. Tai nėra įprasta paroda. Ji – lyg kino filmas!

Pasinerkite į jį kartu su MO gidu, ieškokite atsakymo į parodos klausimą, kartu analizuokite kito / kitokio priėmimo klausimą, santykį tarp gėrio ir blogio, skirtį tarp turtuolių ir vargšų, nelygybę tarp vyrų ir moterų, susipriešinimą tarp kartų ar rasių. Sužinokite daugiau apie pagrindinę parodos veikėją Susą Bubble. Kokia jos istorija ir ką ji pasakoja?

SVARBU!

Norime, kad visų meno pažinimas būtų saugus, todėl vietų skaičius ekskursijoje yra ribotas. Kviečiame registruotis iš anksto 


Informuojame, kad muziejuje būtina dėvėti veido kaukes. Nepamirškite savosios! Taip pat visų prašome laikytis saugaus atstumo ir dezinfekuoti rankas. Jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti.