Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Šeimų šeštadienis II Edukacija „Dėmesio centre – plakatas“

Apie

Renginys įvykęs

Šį šeštadienį, gruodžio 11d., kartu su Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejumi kviečiame dalyvauti interaktyvioje edukacijoje „Dėmesio centre – plakatas“.

Edukacinio užsiėmimo „Dėmesio centre – plakatas“ fokusas – parodoje „PERMAINŲ LAIKAS: teatras, muzika, kinas ir dailė 1985 – 1995“ eksponuojami plakatai, kurie atsiskleidžia ir kaip kultūrinio permainų laikotarpio liudytojai, ir kaip meno kūriniai. Kokiomis sąlygomis plakatai buvo kuriami 1985-1995 m. ir kaip kuriami dabar? Kokie įvykiai buvo aktualūs tuomet ir kokie yra aktualūs 2021 m.? Į šiuos bei kitus klausimus atsakymų ieškosime diskutuodami, analizuodami ir kurdami savuosius plakatus!

Edukacijoje kviečiame dalyvauti 5-12 klasių moksleivius ir jų tėvelius.Trukmė – apie 1 val.