Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Ką veikti Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje vyksta?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje vykstančius ir artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Saulius Prūsaitis Vasaros live show

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Trečiadienis, Rugpjūtis 19, 2020
Vieta Vieta:
Vasaros terasa
Pradžia Pradžia:
20:00 val.
Trukmė Trukmė:
1 val. 30 min.

Apie

Saulius Prūsaitis sako: vasara trumpa ir skirta švęsti! Atsipalaiduokim ir pašėlkim drauge VASAROS LIVE ŠOU Vilniuje. Bus džiugu, smagu ir visiškai saugu. Prisigaminsim tiek endorfinų, kad nei antra nei devinta banga nebus baisi.

“39”, “Tu nemoki”, “Vasara 3016”, “Būkim draugais”, “Norim šokti” – Sauliaus Prusaičio superhitai sukurti gyvenimo pilnatvei ir pačioms įsimintiniausioms vasaros akimirkoms. Kartą jas patyrus, norisi vėl kelti rankas į viršų ir šokti kol jėgos leidžia ir net kai nebeleidžia.

Paskubėkit būti tarp tų laimingųjų, kurie dalyvaus riboto žiūrovų skaičiaus VASAROS LIVE ŠOU. Surinkite didžiulę saviškių kompaniją, kad būtų dar smagiau.

Ir dar: pirkite bilietus drąsiai. VASAROS LIVE ŠOU išbando naują pažangią žiūrovų aptarnavimo sistemą: jei koncertas dėl kažkokių priežasčių neįvyktų, pinigai jums grįš iškart!


Bilietus platina TIKETA.LT