Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Saulius Petreikis | Pasaulio instrumentai. Muzikinė edukacija visai šeimai

Apie

Renginys įvykęs

Instrumentai gali ką? Jie gali skambėti, dunksėti, caksėti, bumsėti, skardenti, šnarenti, čiurlenti, ūbauti, liurlenti, švilpauti, rypuoti, kriokenti, tindiliuoti – tikra garsų pūga! Tokia siautulinga popietė laukia ir tų, kurie ateis lapkričio 13 d. 11.00 val. į Vilniaus mokytojų namuose vyksiančią muzikinę edukaciją visai šeimai ,,Pasaulio instrumentai”.

Multiinstrumentalistas, kompozitorius Saulius Petreikis turi sukaupęs daugiau nei 30-ties senųjų pasaulio instrumentų kolekciją ir visais jais moka groti!

Ateikite ir paklausykite! Jaukioje ir nuoširdžioje pažintyje su senaisiais instrumentais išgirsite interaktyvius pasakojimus, tradicinį muzikos skambesį ir šiuolaikines improvizacijas. Sužinosite, apie senuosius lietuvių instrumentus ir jų giminaičius kitose pasaulio šalyse. Iki pasimatymo nuotaikingoje muzikinėje edukacijoje!