Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   D. Rusio ir N. Petrausko paroda "Sapno apeigos ir Metafizinis kokteilis"

Apie

Renginys įvykęs

Šių menininkų tapyboje į vieną unikalią viziją susijungia sapnai, emocijos, pojūčiai, išsipildę ir neišsipildę lūkesčiai, skaityta lektūra, matytos parodos, išorinio gyvenimo įvykiai ir visos įmanomos refleksijų formos. Danielius Rusys teigia, kad šio metafizinio kokteilio sudedamąsias dalis palieka atpažinti pačiam žiūrovui.

Spalvų, formų, figūrų žaismo pakerėti galerijos svečiai nebus tikri, ar jie žvelgia į paveikslus, ar juos pačius kažkas stebi iš menininkų kuriamo pasaulio. N. Petrausko ir D. Rusio siurrealistinių paveikslų veikėjai žvelgia į žiūrovus, tarsi jų žvilgsnis būtų akimirkai sustabdęs įprastą gyvenimą ir vos šie nusisuks, personažai pajudės toliau kiekvienas savo keliu

Kviečiame visus iki birželio 23 d. apsilankyti parodoje „Sapno apeigos ir Metafizinis kokteilis“ ir pasinerti į kerintį, spalvingą pasąmonės srauto pasaulį. Dalelę magijos galite pasiimti ir su savimi – galerijoje bus parduodamos menininkų darbų reprodukcijos.