Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Sapiegų rūmai

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Ekskursija
Data Data:
Sekmadienis, Lapkritis 8, 2020
Pradžia Pradžia:
11:00 val.
Trukmė Trukmė:
2 val.
Susitikimo vieta Susitikimo vieta:
Įėjus į Sapiegų parką iš Antakalnio gatvės pusės (Antakalnio g. 17)

Apie

Ar žinote, kad Sapiegų rūmai ir parkas Antakalnyje yra vienintelis Lietuvoje išlikęs barokinis rūmų ir parko ansamblis? O tai, kad šį baroko šedevrą Kazimieras Jonas Sapiega, vienas įtakingiausių XVII a. pab. žmonių LDK, statėsi, “besimatuodamas” Abiejų Tautų Respublikos karūną? Kas nutiko karūnai, o vėliau – ir patiems rūmams?

Vivid Vilnius kviečia Jus pasigrožėti atgimstančiu baroko šedevru ir pasižvalgyti po primirštus Lietuvos istorijos užkulisius. Ekskursijos metu pasivaikščiosime po Sapiegų parką, lankysime atgimstančius Sapiegų rūmus bei tam pačiam ansambliui priklausiusią Išganytojo bažnyčią ir buvusį Trinitorių vienuolyną. Pasivaikščiojimo metu sužinosite, kodėl ištaiginga vasaros rezidencija iškilo būtent Antakalnyje, kokios technikos naujovės puošė barokinį sodą, kas versdavo aikčioti iš nuostabos rūmų svečius ir kokio religinio meno kūrinio atkeliavimas į Išganytojo bažnyčią tapo viena didžiausių švenčių mieste.

“Sapiegų rūmai” – populiariausia “Vivid Vilnius” ekskursija 2016-2019 m.!

Ekskursijos metu lankomi šie objektai:
  • Sapiegų rūmai;
  • Sapiegų rūmų parkas;
  • Buvęs Trinitorių vienuolynas;
  • Išganytojo bažnyčia.

Ekskursijos kaina

  • asmeniui – 10 EUR
  • moksleiviams, senjorams – 7 EUR
  • vaikams iki 7 m. – 1 EUR

*Ši kaina galioja perkant bilietus internetu. Atsiskaitant vietoje grynaisiais, imamas 1 EUR/asm aptarnavimo mokestis.


Bilietus į ekskursiją galite įsigyti VividVilnius Biletai

Daugiau informacijos www.vividvilnius.lt arba tel. +370 677 24824