Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


Paskaita „Sapiegų parko žaliasis paveldas“

Apie

Renginys įvykęs

Lapkričio 22 d. trečiadienį, 18.30 val. Antakalnio seniūnijos salėje (Antakalnio g. 17) kviečiame į paskaitą „Sapiegų parko žaliasis paveldas“.
Pranešėjai: arboristas-ekologas Sigitas Algis Davenis ir istorikas, menotyrininkas dr. Dainius Labeckis.

Paskaitos metu pažvelgsime į Sapiegų parką, kaip į gamtos ir kultūros sambūvio vietą, įvairiausios gyvybės pilną buveinę, kurioje brandūs medžiai suteikia prieglobstį paukščiams, vabzdžiams, šikšnosparniams, kerpėms, grybams bei įvairiems mikroorganizmams.
Susipažinsime su senaisiais parke augančiais medžiais. Sapiegų parko želdynuose, jų aplinkoje susiformavusi (ir procesas toliau tęsiasi) unikali ekologinė aplinka, būdinga subalansuotoms miško ekosistemoms, kur brandžiuose medžiuose sugyvena retos ir saugomos vabzdžių rūšys, žeminėje dalyje įvairūs žoliniai augalai ir kiti gyvi organizmai.
Planuojama parengti parko žemėlapį su vertingų želdynų nuorodomis, apie kuriuos daugiau bus galima rasti informacijos bendruomenės tinklapyje www.antakalnieciai.lt.

Renginys bus transliuojamas gyvai. Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams (Rekomenduojama naudoti Google Chrome naršyklę).
Tiems, kas negalės dalyvauti, paskaitos įrašas bus prieinamas 

Renginio organizatoriai – asociacija „Antakalniečių bendruomenė“
Renginį remia Vilniaus miesto savivaldybė, Antakalnio seniūnija