Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Sapiegų parko įžiebimas

Apie

Renginys įvykęs

Pamažu besipuošiančios įvairiausios miesto erdvės laukia savo įžiebimo. Ne išimtis – ir Antakalnyje esantis Sapiegų parkas. Gruodžio 2 dieną, 16 valandą Antakalnio seniūnija Sapiegų parke organizuoja parko įžiebimo šventę.
Bene pirmą kartą parko istorijoje į įžiebimą įsitrauks ne tik seniūnija ir bendruomenė, bet ir Vilnius Tech Park administruojamos įmonės. Jos papuoš parko medžius šviečiančiomis girliandomis ir tokiu būdu kurs magišką kalėdinę parko atmosferą.

Sapiegų parkas yra neatsiejamas nuo čia veikiančių aukštųjų technologijų ir mokslinių įmonių, tad renginio akcentu taps N2 „Mokslo šturmo“ pasirodymas. Jo metu bus demonstruojami įvairūs moksliniai eksperimentai, kurių metu į viršų kils putų, dūmų ir ledo stulpai, statinėse sproginės azoto užtaisai, bei vyks dar daug visko.

Be viso to, į šventę atvykusių antakalniečių ir seniūnijos svečių laukia kūrybinės dirbtuvės, kurių metu šventės dalyviai galės pasigaminti kalėdinę dekoraciją savo namams. Vaikus ir suaugusiuosius linksmins Elfė ir Mokslininkas, kurie organizuos estafetes bei apdovanos jų dalyvius.

Šventės kulminacija taps viso parko įžiebimas. Apie 18 val. Sapiegų parką nušvies girliandos bei kalėdinės dekoracijos, kurias antakalniečiams dovanos „Vilniaus apšvietimas“.

Antakalnio seniūnija kviečia visus gruodžio 2-osios pavakarę praleisti kartu bei įžiebti Sapiegų parką. Renginys nemokamas.