Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Šaltojo karo slėptuvėje (bunkeryje)

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Ekskursija
Data Data:
Penktadienis, Rugsėjis 25, 2020
Pradžia Pradžia:
18:30 val.
Trukmė Trukmė:
1 val. 15 min
Susitikimo vieta Susitikimo vieta:
Prie Panerių g. 45 pastato esanti viešojo transporto stotelė „Lelija“

Apie

„Gatvės gyvos“ atvėrė naują objektą istorijos mėgėjams – Šaltojo karo laikų slėptuvę-bunkerį „Automatika“. Šis statinys iškilo 1975 m. ir buvo skirtas apsaugoti gyventojus atominio, biologinio, cheminio ar kito masinio naikinimo ginklo panaudojimo atveju. Slėptuvė, kurią aplankysite, išsiskiria autentiškų detalių gausa, todėl atsidūrus joje nejučia keliausite ne tik erdve, bet ir laiku.

Ekskursija vyksta su gidu, grupės dydis ribojamas iki 10 žmonių.

INFORMACIJA DALYVIAMS.

* Susitikimo vieta – prie Panerių g. 45 pastato esanti viešojo transporto stotelė „Lelija“. Tiksli lokacija.
* Primygtinai prašome nevėluoti. Visi dalyviai į slėptuvę turi įeiti vienu metu, o pavėlavus su mumis nebus galimybės susisiekti (objekte nėra ryšio). Pavėlavusių asmenų bilietai neperkeliami ir pinigai negrąžinami.
* Ekskursijos trukmė – apie 1:00–1:15 val.

Norite privačios ekskursijos Jums patogiu laiku ar turite kitų klausimų? Skambinkite mums telefonu +370 627 00 919, mielai atsakysime.
Plačiau apie slėptuvę: www.sleptuve.lt


Bilietus platina paysera