Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Salomėjos Rybokienės tapybos paroda "Laiko atspindžiai"

Renginio informacija

Nemokamas Nemokamas:
Renginys Renginys:
Paroda
Vyksta Vyksta:
2021 balanžio 19 - gegužės 14 d.
Vieta Vieta:
Žydų kultūros ir informacijos centras, Mėsinių g. 3, Vilnius
Info Info:
I-V 12:00-18:00, VI 12:00-16:00

Apie

Salomėja Rybokienė baigė Technikos universiteto Architektūros fakultetą. 2015 m. vasaros plenero metu paėmusi teptuką į rankas daugiau jo nebepaleidžia. Per tuos metus jos darbai buvo ne kartą eksponuojami įvairiose parodose ir renginiuose. Salomėja Rybokienė tapo aliejumi ir akrilu. Ji tobulina savo tapybos įgūdžius lankydama įvairias studijas, įskaitant Raimondo Savicko dailės mokyklą; dalyvauja LŽB ir VŽB organizuojamuose vasaros pleneruose.

Autorės darbuose yra įamžinti Vilniaus Taurakalnio panoraminiai vaizdai, Vilniaus senamiesčio gatvelės bei kiemeliai, litvakiškos tradicijos, Lietuvos kraštovaizdžio kampeliai įvairiais metų laikais, gėlės, žmonių portretai. Ši paroda – tai galimybė žiūrovui pristatyti pastarųjų trejų metų tapybos darbus, o eksponuojami kūriniai, pasak autorės, tai sielos gelmėse slypinčių jausmų proveržis. Tereikia paimti teptuką ir turėti viziją, kurią trokšti įamžinti drobėje – ir iškart atsiduri kitoje realybėje , – sako Salomėja