Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


„Sakmės ir dainos“: Ona Kolobovaitė (sopranas), Justas Šervenikas (fortepijonas)

Informacija

Nemokamas Nemokamas:
Renginys Renginys:
Koncertas
Data Data:
Penktadienis, Liepa 7, 2023
Vieta Vieta:
M. K. Čiurlionio namai, Savičiaus g. 11, Vilnius
Pradžia Pradžia:
18:00 val.

Apie

„Skambantis Čiurlionio Vilnius“ – septynios muzikinės dovanos Vilniaus miestui. TREČIA DOVANA – „Sakmės ir dainos“.

Liepos 7 d., penktadienį, 18 val. M. K. Čiurlionio namuose vyks muzikinio ciklo „Skambantis Čiurlionio Vilnius“ trečiasis koncertas. Programa „Sakmės ir dainos“ – tai dar viena, kitokį miesto atspalvį paliesianti muzikinė dovana Vilniaus miestui, kurią atliks sopranas Ona Kolobovaitė ir pianistas Justas Šervenikas.

Koncerte, skambant vienintelėms M. K. Čiurlionio parašytoms originalioms dainoms „Susimąstę angelėliai“ ir „Mikit, lankos“, retai atliekamoms K. V. Banaičio dainoms, atlikėjai kartu su susirinkusia publika žadins Vilniaus mieste slypinčius mitus. Mitą sustiprins ir koncerto ašimi taps Felikso Bajoro vokalinis-fortepijoninis ciklas „Sakmių siuita“. Pastarojo veikėjai ir jame slypinti mistiška gamtos galia atskleis žmonių santykį su gyvūnais, medžiais ir velniais grįsta mitologija.

Nuolatiniai scenos partneriai, per pastarąjį dešimtmetį parengę ne vieną įsimintiną programą, šiam koncertui atrinko dinamiškus, nekasdieniškus muzikinius lietuvių kompozitorių pasakojimus, kviesiančius patirti mistinį miesto pradą.

Įėjimas laisvas.

Plačiau ➤ https://bit.ly/trecia_dovana