Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Šachmatų turnyras

Apie

Renginys įvykęs

Kviečiame visus smalsuolius ir šachmatų mėgėjus gruodžio 2 d. 18 val. į „Šachmatų turnyrą“, kuris vyks Menų ir kūrybinių technologijų fakultete!

Tiek dalyvių, tiek turnyro svečių lauks rėmėjų prizai. Nugalėtojui bus įteikta statulėlė iš „Gravidėjos“ bei 2 „VR SPOT“ kvietimai 2 val. trukmės virtualioms pramogoms. Apie paguodos dovanėles dalyviams pagalvojo ir jas parinko VIKO. Taip pat bus išdalinti kvietimai į Ledo areną, esančią „Akropolyje“ bei kavos kuponai iš ,,Vero cafe” renginio svečiams. Lietuvos šachmatų mokykla suteiks šachmatų inventorių.

Renginio metu išvysite ir talentingąją Populiariosios muzikos studijų programos studentę Emą Zdanavičiūtę, kuri renginio svečius užburs savo balsu.

Registruokis, dalyvauk ir laimėk!

Renginys NEMOKAMAS

Renginio dalyviams ir svečiams būtina registracija ir galimybių pasas.