Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Kodėl nesusidraugavus?

Renginiai Vilniuje rytoj

Renginiai Vilniuje rytoj - kur apsilankyti?

Geriausi rytoj vykstantys renginiai Vilniuje - vienoje vietoje. Šiame puslapyje rasite išsamią informaciją apie renginius, kurie padės Jums susidėlioti kitos dienos planus. Galbūt planuojate susitikimą su seniai matytu draugu ir norite vakarą pradėti parodoje ar spektaklyje, o gal netikėtai atvyksta svečiai iš kito miesto, kurie norėtų geriau pažinti Vilnių? Platus renginių pasirinkimas - koncertai, spektakliai, parodos, ekskursijos. O paspaudę ant konkretaus renginio, rasite ir išsamų jo aprašymą.
Kokie renginiai Vilniuje rytoj laukia Jūsų? Šis puslapis padės lengviau planuoti laiką ir peržiūrėti artėjančius renginius, kurie gali atsirasti Jūsų rytojaus vakaro programoje. Viskas vienoje vietoje, kad netektų praleisti daug laiko planuojant savo laisvalaikio programą!

Nemokamas, Paroda, Data: Sekmadienis, Spalis 1, 2023
Spektaklis vaikams, Data: Sekmadienis, Spalis 1, 2023
Paroda, Data: Sekmadienis, Spalis 1, 2023