Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


ROYCE ir valstybinis ansamblis LIETUVA

Apie

Grupė „Royce“ ir valstybinis ansamblis „Lietuva” kviečia pasiklausyti elektroninio roko melodijų, į kurias šįkart įsilies įtaigios chorinės aranžuotės.

Retus, tačiau itin kokybiškus koncertus rengianti klaipėdiečių elektroninio roko grupė „Royce“ ir valstybinis ansamblis „Lietuva” šį rudenį muzikos gerbėjus kviečia į koncertą Vilniuje.

Lapkričio 12 d. abu kolektyvai kartu surengs pasirodymą pramogų salėje „Vakaris Vilnius”. Scenoje išvysite ir ilgametį bendrakūrėją – elektroninės muzikos prodiuserį Vitą Vaičiulį (Daddy was a Milkman, MR15, Electronic I).

„Kiekvienam koncertui visuomet stengiamės paruošti kažką naujo, kiek netikėto. Praėjusiais metais publikai čia pristatėme savo albumą „Juda“. Šį kartą, po itin sėkmingo bendradarbiavimo Trakų pilyje su ansambliu „Lietuva”, įgyvendinant „Sakmę apie dovanotą širdį”, natūraliai kilo idėja sujungti jėgas ir pop-rock scenoje. Bus ir muzikinių premjerų iš mūsų pusės, pristatysime visiškai naujas, negirdėtas dainas”, – sakė Ilja Gun.

Koncerto metu grupė be abejonės atliks ir žinomiausius savo kūrinius. Pasirodymo metu skambės tokie grupės gerbėjų jau pamėgti kūriniai, kaip „Iš Smėlio ir Pieno“, „Coming Home“, o su ansambliu „Lietuva” naujų spalvų įgaus „Freak Show“, „Eikit žmonės“ ir kiti. Scenoje taip pat pasirodys ir atlikėja Clara Giambino. Ji su grupe „Royce“ gyvai atliks šiemet kartu išleistą bendrą singlą „Surfing“.

Renginyje taip pat gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.