Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   RB galerijos pristaymas ir jos pirmoji paroda "10 tones" autorius: Rokas Beržiūnas

Apie

Renginys įvykęs

Maloniai kviečiame!

Meno mėgėjam pirmą kartą bus pristatyta galerija “RB Gallery“ ir jos organizuojama pirmoji personalinė paroda “10 tones”. Tai šiuolaikinės abstrakčios tapybos paroda. Autorius: Rokas Beržiūnas.

Atidarymas: birželio mėn. 8 d. - 18 val.; Verslo centras “Business garden“, Laisvės pr. 10, Vilnius.

Verslo centro “Business garden” patalpose Vilniuje įsikūrusi galerinė erdvė kvies
susitikti netikėtoje situacijoje - verslo aplinkoje. Čia eksponuojami didelių formatų tapybos kūriniai su žiūrovu bendraus sava menine kalba. Erdvė, spalva, dėmė, linija - tai tik pradžia pokalbiui.
Paroda “10 tones”- suteiks galimybę pajusti daugiau tonų.

Ištrauka iš autoriaus parodos aprašymo:
“Stoviu minkštai miške ir šypsausi, nes saulės spinduliai neleidžia pilnai atsimerkti. Leidžiu sau negalvoti kas laukia, jei dar žengsiu bent žingsnį. Toliau šiltai mirguliuoja veidu, sukioju galvą, bandau sufokusuoti malonų atsiminimą paveikslui. Iš giedro dangaus pratrūksta lietus. Bėgu. Ir jau nebežinau ar spėsiu kažką parsinešti namo tarp pirštų.”

Paroda veiks iki birželio 29 d. Lankymas trečiadieniais 12 - 15 val.
Arba kitu iš anksto sutartu laiku.