Atraskite įdomiausius renginius Vilniuje ir pasinerkite į sostinės kultūrinį gyvenimą. Nuo muzikos koncertų, teatro spektaklių iki festivalių ir parodų – čia rasite viską, kas suteiks jums nepakartojamų įspūdžių. Renginiai Vilniuje yra jūsų gidas po įsimintiniausius miesto įvykius!


RIEŠUTŲ DUONA | Keistuolių teatras

Apie

Renginys įvykęs

Pagal S. Šaltenio apysaką

Sauliaus Šaltenio apysaka besiremiantis spektaklis pasakoja apie Andrių Šatą, jauną nedideliame praeito amžiaus vidurio Lietuvos miestelyje gyvenantį vaikiną, ir jo mylimąją Liuką, kurių šviesią meilės istoriją užtemdo Šatų ir Kaminskų šeimų nesutarimai. „Riešutų duona” Keistuolių teatre įkvepia šviežio oro gurkšnį, skambantį „The Beatles” muzika ir išeinančios vaikystės žingsniais.
Tai – spektaklis jauniems žmonėms, gyvenantiems nuolat besimainančioje, mažumėlę ciniškoje ir tyrą meilę neigiančioje aplinkoje, kurioje kartais taip ilgu akimirkos, leidžiančios sau ištarti: „Esu ne vienas!”.

Režisierius – Aidas Giniotis

Režisieriaus asistentas – Matas Pranskevičius
Scenografė – Ramunė Skrebūnaitė

Vaidina:
Liuka Kaminskaitė – Jovita Jankelaitytė, Aistė Šeštokaitė
Mokytoja Irena Meškutė, moksleivė – Justina Smieliauskaitė
Elytė, moksleivė – Vesta Šumilovaitė
Direktorė Kaminskienė, kapinių sargė, moksleivė – Judita Urnikytė
Andrius Šatas – Lukas Auksoraitis, Aurimas Bačinskas
Aliukas Šovinis, cirkininkas, moksleivis – Jurgis Marčėnas,
Peliūkštis – Matas Pranskevičius
Kaminskas, moksleivis – Dalius Skamarakas
Senelis Antanas, Boleslovas Šatas, moksleivis – Vaidotas Žitkus

Trukmė - 1 val. 55 min. (su pertrauka)
Premjera 2018 10 12
N-12

Apdovanojimai:
Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje 2018 m. „Riešutų duona” pelnė keturis apdovanojimus už žiūrovų simpatijas, geriausią režisūrą (rež. Aidas Giniotis), geriausią antraplanį vaidmenį (akt. Dalius Skamarakas) ir geriausią jaunosios aktorės vaidmenį (akt. Aistė Šeštokaitė).