Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Protmūšių ciklas „Pažink valstybę“

Apie

Renginys įvykęs

Valstybės pažinimo centras nuo vasario 13 dienos pradeda naują projektą – protmūšių ciklą „Pažink valstybę“, kuriame Jūsų lauks įvairiausi klausimai apie Lietuvos istoriją, kultūrą, valdymo sistemą, pilietybę ir pilietiškumą! Septynių protmūšių cikle, vyksiančiame vasario-gegužės mėnesiais, ne tik pagilinsite savo turimas žinias ir mankštinsite smegenis, bet ir pažinsite Centro ekspoziciją!

Kiekviename protmūšio etape Jūsų lauks 3 turai įvairiomis temomis. Jiems pasibaigus, rinksime simbolinę dienos nugalėtojų komandą, o tikruosius I-osios vietos nugalėtojus sužinosime gegužės 22 dieną vyksiančiame protmūšio finale. Jie bus apdovanoti taure ir įvairiausiais prizais.

Tad, jei nebijai iššūkių, nuolatos trokšti pildyti savo žinių bagažą ir ieškai kaip turiningai praleisti sekmadienius – suburk komandą, sugalvok jos pavadinimą ir nieko nelaukdamas užpildyk registracijos anketą!

Pirmąjį protmūšio etapą pradedame vasario 13 dieną 16 val.!

Papildoma informacija:
Vieno etapo protmūšio trukmė: apie 1 val.
Komandoje galinčių dalyvauti asmenų skaičius: iki 5 asm.
Amžius: nuo 16 metų ir vyresni.
Vieta: Valstybės pažinimo centras, Totorių g. 28.
Registracija galioja tik gavus patvirtinimo laišką.

Iki susitikimo!