Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   „Vasaros kinas“ prie Vingio parko tilto

Apie

Renginys įvykęs

„Vasaros kino“ sezonas jau įpusėjo! Šį sekmadienį (rugpjūčio 15 d.) „Kino pavasaris“ ir „Cgates“ kviečia praleisti kartu pievoje šalia Vingio parko tilto. Jūsų lauks net trys nemokami lauko kino seansai: nuotaikinga animacija VAMPYRIUKAS, prancūziška komedija MEILĖS REIKALAI ir ironiška lenkų kino meistrės pasakėčia SNIEGO DAUGIAU NEBUS. Jei savaitgalį būsite mieste – susitikime!

„Vasaros kino“ seansus iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras ir Vilniaus miesto savivaldybė. Projekto partneris – Vilniaus kino biuras.

Rugpjūčio 15 d. (sekmadienis)

Programa:
15.30 val. renginio pradžia
16 val. animacija visai šeimai VAMPYRIUKAS (rež. Joann Sfar / 85 min. / V)
18 val. prancūziška komedija apie (ne)ištikimybę MEILĖS REIKALAI (rež. Emmanuel Mouret / 122 min. / N-13)
21 val. meistriškas lenkų kino hitas SNIEGO DAUGIAU NEBUS (rež. Małgorzata Szumowska, Michał Englert / 113 min. / N-16)

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus:

  • Renginys yra nemokamas;
  • Filmai rodomi originalo kalba su lietuviškais subtitrais;
  • Esant blogam orui, renginys bus perkeltas į kitą dieną. Apie pasikeitimus, jei tokių bus, pranešime savo feisbuko paskyroje, sekite informaciją.

O taip pat primename:

  • Renginio erdvėje veiks gėrimų bei užkandžių barai;
  • Nepamirškite pasirūpinti pledais ir šiltesniais rūbais vakarui;
  • Renginyje prašysime laikytis saugaus 1 metro atstumo, ypatingai tiesiantis pledą pievoje ar laukiant eilėje prie barų, o taip pat nepamiršti dezinfekuoti ir plauti rankas;
  • Dėl ribotų automobilių stovėjimo vietų miesto centre, į seansus rekomenduojame atvykti pėsčiomis, dviračiu, paspirtuku, taksi ar viešuoju transportu.

Apie filmą VAMPYRIUKAS

Kartą vaiduoklių name gyveno mažasis vampyras. Nors laiką leido linksmųjų pabaisų draugijoje, vis tiek siaubingai nuobodžiavo. Vieną dieną nusprendė slapta išsmukti iš namų ir leistis į nuotykį ⎯ ieškoti naujų draugų.

Apie filmą MEILĖS REIKALAI

Ar visada darome tai, ką sakome, ir ar tikrai sakome tai, ką iš tiesų darome? Trečią mėnesį nėščia Dafnė atostogauja Prancūzijos provincijoje ir sulaukia vaikino pusbrolio Maksimo vizito. Laukdami prisijungsiančio Fransua, per ilgus pasivaikščiojimus Dafnė su Maksimu atvirai dalijasi istorijomis apie buvusius romantinius santykius. Šie intymūs momentai palengva veda prie dar vieno jų meilės romano. Nekaltos melagystės ir niekaip neišmokstamos pamokos pina netikėtų posūkių ir subtilaus humoro kupiną istoriją.

Apie filmą SNIEGO DAUGIAU NEBUS

Vieną pilką, apniukusį rytą dideliame Rytų Europos mieste pasirodo paslaptingas masažuotojas iš Rytų vardu Ženia. Nešinas masažo lova, vienas po kito lanko vienodai atrodančius turtingų klientų namus. Nors gyvena pasiturimai, jie spinduliuoja vidiniu liūdesiu ir ilgesiu. Atėjūno rankos gydo, o akys įsiskverbia iki sielos gelmių. Rusiškas vyriškio akcentas jiems skamba tarsi daina iš praeities, atsiminimas iš tariamai saugesnės vaikystės. Ar pavyks Ženiai išgelbėti juos iš jų pačių tamsos?