Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Kristupo piknikas: Prie fontano su Chopinu

Apie

Renginys įvykęs

Koncertas rengiamas kartu su Lenkijos Respublikos ambasada ir Lenkijos institutu Vilniuje.

ŁUKASZ BYRDY (fortepijonas, Lenkija)

Legendinis pianistas Arturas Rubinsteinas prisipažino: „Kai groju F. Šopeną, žinau – mano kalba eina tiesiai į žmonių širdis.“

Šiuo raktu duris į jūsų širdis atvers ir Lukaszas Byrdy. F. Šopeno muzikos entuziastas yra koncertavęs beveik visose Lenkijos filharmonijų salėse, parengęs daugybę programų, skirtų kompozitoriui, grojęs su jo biografija ar vardu susijusiose erdvėse. Pianistas kviečiamas rengti pasirodymus JAV, Kanadoje, Kinijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje ir kt. šalyse.

Savo meistriškumu bei sukaupta koncertine patirtimi dalinasi su I. J. Paderewskio muzikos akademijos auklėtiniais Poznanėje, kur dėsto nuo 2018 m.

Kartu su L. Byrdy suksimės valsų ritmu, nardysime virtuoziškuose etiudų pasažuose, patirsime baladės rimtį, o finalui – žėrintis polonezas As-dur!

Programoje F. Chopin

Įėjimas laisvas