Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Naujas renginys

Renginys įvykęs

Porų savaitgalis: Santykio kūrimas

Kaip būnant šalia kiekvieną dieną, nenutolti vienas nuo kito?

Patyrimo metu lydėsime jus į naujus atradimus tam, kad pamatytumėte save ir šalia esantį kitoje šviesoje. Toje, kurioje susitikote pirmąjį kartą.

Atgausite poroje
PASITIKĖJIMĄ | KOMUNIKACIJĄ | DŽIAUGSMĄ | SUSIŽAVĖJIMĄ

Būkite pasiruošę 3 dienų patyrimui, kurio metu turėsite:
PSICHOLOGO PASKAITAS | ASMENINES TARPUSAVIO UŽDUOTIS | SPORTO IR MEDITACIJOS VALANDĖLES | MOTERŲ IR VYRŲ RATUS | SANTYKIŲ STIPRINIMO ŽYGĮ | NAUJŲ SPALVŲ SAVO SANTYKUOSE

Dalyvauti Porų savaitgalyje galite ir online! Visos paskaitos ir refleksijos bus transliuojamos gyvai, o užduotys specialiai pritaikytos praktikavimui namuose.

Šis savaitgalis skirtas jums, jeigu:
  • Esate santykiuose, kurie džiugina, tačiau norinte žengti į naują lygį,
  • Nesuprantate antros pusės elgesio, siekiate artimesnio tarpusavio ryšio,
  • Esate krizėje ar svarstote apie skyrybas,
  • Pamiršote drugelių pilve jausmą ir siekiate atgaivinti tarpusavio aistrą,
  • Norite prasmingai praleisti savaitgalį su savo antrąja puse.
  • Net jei esate įsitikinę, kad viską žinote apie santykius,
JUS LYDĖS LEKTORIAI:

Vaidas Arvasevičius – šeimos santykių psichologas, sertifikuotas kūno psichoterapeutas, šeimos, karjeros, gyvenimo būdo konsultantas, lektorius, šeimoje ir konsultacinėje praktikoje taikantis vedinę išmintį bei šiuolaikinės psichologijos žinias. Trijų vaikų tėtis, Jeet Kune Do Kovos menų treneris, šio meno mokęsis pas pačius Bruce Lee mokinius.
Viktorija Minčinskaja – psichologė, Masters of Calm sveikesnės gyvensenos bei asmenybės ugdymo festivalio organizatorė. Septynerius metus dirba su grupės dinamika ir komandos formavimu. Stiprioji ekspertinė sritis yra žmogaus elgesio psichologija, asmenybės psichotipai ir komunikacija.
Mindaugas Vidugiris – profesionalus lektorius, patyriminių mokymų ir organizacijų vidinės kultūros ekspertas, komunikacijos ir bendravimo treneris, karjeros ir asmeninio tobulėjimo konsultantas, inovatyvių patyriminių žaidimų mokinys ir mokytojas.
Jurga Vidugirienė – tarpasmeninių santykių kūrimo ekspertė, lektorė, Whatansu patirtinių vaikų ir jaunimo stovyklų įkūrėja ir vadovė, darbo su itin aukšto intelekto vaikais ekspertė, talentą padėti žmonėms atpažinti ir suprasti savo jausmus gludinusi teatro veikloje.

Atsiliepimai

„Programa sudaryta nuosekliai ir puikiai. Poros iš lėto virsta tikraisiais savimi.“
„Kosmosas. Trūksta žodžių, Jūs nerealūs, dėkoju.“
„Labai gerai. Neperkrauta, įvairi veikla. Patiko, kad informacija perteikta paprastai, nepervargino. Labai patiko žaidimai.“
„Viskas gerai apgalvota: išjudinti, sulaužyti, atrasti, išmokti.“

IŠANKSTINĖ KAINA (iki rugsėjo 20):
260 Eur - bilietas PORAI / įprastinė kaina - 320 Eur.
60 Eur - bilietai PORAI online.

Dalyvavimas online:
Instrukcijos virtualiai, visa kita – labai gyvai! Tai unikalus dalyvavimas per atstumą. Priskirtas koordinatorius ir pasirinkti sprendimai padės jums maksimaliai giliai pasinerti į renginį, patirti jį būnant namuose.
Jei tik turite galimybę - kviečiame dalyvauti gyvai. Atvykę į girią, paliekate kasdienybę ir maksimaliai įsitraukiate į procesą. Savaitgalio metu vyksta gražūs virsmai ir mes galime užtikrinti, kad būsime šalia, kai to labiausiai reikės.

SVARBU! Gyvame patyrime dalyvauti galės TIK 17 porų. Paskubėkite

Į kainą įeiba: dvi nakvynės poilsio erdvėje „Auksinė giria“ Dubingiuose, skalsus maistas tris kartus per dieną, profesionalių lektorių paskaitos, patirtinės veiklos, rytinės mankštos ir meditacijos, vakaro programa ir dar daug visko!