Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Kūrybinių dirbtuvių ciklas ,,Pokalbiai su Šerloku Holmsu"

Apie

Renginys įvykęs

Rankų šešėlių teatras "Budrugana Lietuva" inicijuoja projektą - kūrybinių dirbtuvių ciklą suaugusiems ,,Pokalbiai su Šerloku Holmsu”.

Šerlokas Holmsas - žymiausias visų laikų detektyvo žanro personažas, visiems puikiai žinomas savo sumanumu, pastabumu ir įžvalgumu. Todėl visai neatsitiktinai, būtent jo vardas šį kartą lydi dirbtuvių ciklą. Įlipę į tikro detektyvo batus, atidžiai tyrinėsime vieną įdomiausių objektų - patį save. Savo vidinį žaidžiantį vaiką. Kuriame slypi mūsų neaprėpiamas kūrybiškumas, idėjų genialumas, besąlygiškas noras patirti, pažinti, išbandyti. O įvairių teatro metodų pagalba sustiprinsime savo empatiškumą, intuityvų kito pajautimų, gebėjimą išgirsti, įsiklausyti, pasidalinti.

Detektyvai susitinka:
Vasario 24 d. 19:00 - rankų šešėlių teatro dirbtuvėse (Eglė Agota Matulytė ir Adelina Skalandytė)
Kovo 24 d. 19:00 - taikomojo teatro dirbtuvėse (Miglė Remeikaitė)
Balandžio 28 d. 19:00 - klounados dirbtuvėse (Žilvinas Beniušis)
Gegužės 26 d. 19:00 - scenos kalbos dirbtuvėse (Aldona Vilutytė)

*Kūrybinės dirbtuvės - nemokamos.

*Projektas yra finansuojamas pagal programą „Europos solidarumo korpusas“.