Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Lukiškių kalėjimas 2.0: Planeta Polar x Ojibo Afrobeat

Apie

Renginys įvykęs

05 18, ketvirtadienis
Planeta Polar x Ojibo Afrobeat
Lukiškių skg. 6
Bilietai čia
bit.ly/planetaxojibo
Pradedam naują koncertų sezoną!
Bus geriausia vasara ever!
Gegužės 18 d. Lukiškių kalėjime laukia didelis karnavalas, daug tikro džiaugsmo ir labai įdomus jungtinis koncertas. Pagrindinę kalėjimo scena dalinsis dvi itin savitos, labai smagios ir savaip autentiškos lietuviškos grupės – „Planeta Polar“ ir „Ojibo Afrobeat“.
Lukiškių kalėjimo sienos dar niekada nematė tiek spalvų, judesio ir energijos. Verta tai pamatyti savo akimis. Pažadam, kad patiks.
Ateik palinguoti.
Šį koncertą pristato kultūros judėjimas „Kalba Plytos“ ir ačiū jiems už tai.
Bilietai čia
bit.ly/planetaxojibo
Apie „Planeta Polar“
„Planeta Polar“ koncertai – tarsi ritualinis džiaugsmo patyrimas. Visiškas atsipalaidavimas. Mūsų laukia pozityvios energijos užtaisas, skirtas šokti ir išskraidinti į spalvotus psichodelinius peizažus. Jie išjudins šokių aikštelę, bei privers žmones natūraliai pagal muziką vizguoti klubais. Bosinė gitara, akordeonas su žaisliniu sintezatoriumi bei keletas bongų dar niekada neteikė tiek daug džiaugsmo.
„Planeta Polar“ reguliariai teikia dopaminą į tavo širdį, bei pažadina saulėtą atmosferą, bet kuriuo paros metu. Fantazijos išpuoselėti, bei logikos stokojantys kostiumai, sukuria absurdišką kontrastą su grupės narių kuklumu, o sceniniai pasirodymai nuskraidina prie Karibų jūros. Neįtikėtinai autentiškas latino dainų repertuaras jau kuris laikas kelia bangas ir už Lietuvos ribų. Jie šiuo metu labai mėgstami ir Europos „showcase“ festivalių dalyviai.
„Planeta Polar“ karnavalą pradės „Ojibo Afrobeat“. Tai vienintelis ansamblis Lietuvoje, atstovaujantis iš Nigerijos kilusį ir sparčiai populiarėjantį žanrą. „Afrobeat“ turi labai daug spalvų ir yra itin mėgstamas daugybės garsių pasaulio atlikėjų, kurie šio žanro elementus naudoja savo kūryboje.
Net 8 muzikantų kolektyvui „Ojibo Afrobeat“ tai bus pirmas toks didelis koncertas Lukiškių kalėjimo scenoje. Padarykim taip, kad jie jo niekada nepamirštų.
Vartai: 18 val.
Ojibo Afrobeat: 19:00 val.
Planeta Polar: 20:30 val.
Bilietai čia
bit.ly/planetaxojibo
Vis dar sunku tuo patikėti, bet tai jau bus net 3 vasara Lukiškių kalėjime. Lukiškių kalėjimo scena yra kiečiausia Baltijos šalyse ir niekas dėl to nesiginčys. Jai rūpi muzika ir kultūra. Lukiškių kalėjimo konversija bemat tapo istorijos dalimi, kultūros reiškiniu ir sėkmingiausiu turizmo objektu Lietuvoje. Tai vienas tikrų Vilniaus pasididžiavimų, į save sutraukiantis ne tik miestiečius, bet ir svečius iš užsienio ir kitokius turistus. Nebuvus pas mus pajausti naujos Lukiškių kalėjimo versijos „vaibo“ neįmanoma. O buvę tvirtina – tai yra kažkas.
Sek vasaros koncertų ir renginių kalendorių.
Pabėk į kalėjimą.