Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Pažintinė ekskursija parodoje „PERMAINŲ LAIKAS: teatras, muzika, kinas ir dailė 1985-1995“

Apie

Renginys įvykęs

Šį šeštadienį, lapkričio 27 d., kviečiame į dar vieną pažintinę ekskursiją parodoje „PERMAINŲ LAIKAS: teatras, muzika, kinas ir dailė 1985-1995“!

Pažintinės ekskursijos metu kviesime į vieną reikšmingiausių moderniosios valstybės dešimtmečių pažvelgti per meno pasaulio reiškinius bei atskleisti sovietmečio pabaigos ir pirmųjų po Nepriklausomybės sekusių metų laikotarpio specifiką.

Kaip meno kūriniuose reprezentuojami pokyčiai mūsų visuomenėje? Kokia kūryba dominuoja atgimstančioje Lietuvoje? Kokie reiškiniai susiformavo kultūroje tų nuotaikų, kuriomis gyveno ano meto Lietuvos gyventojai ir menininkai, apsuptyje? Kaip dinamiško laikmečio dvasią suprato kūrėjai? Tai tik vieni iš klausimų į kuriuos mėginama atsakyti šioje parodoje.

Trukmė – apie 1 val. 

Parodos organizatoriai:
LRPK Valstybės pažinimo centras ir Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus.