Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Pažintinė ekskursija parodoje „PERMAINŲ LAIKAS: teatras, muzika, kinas ir dailė 1985-1995“

Renginio informacija

Nemokamas Nemokamas:
Renginys Renginys:
Iniciatyva
Data Data:
Šeštadienis, Spalis 23, 2021
Vieta Vieta:
Valstybės pažinimo centras, Totorių g. 28
Pradžia Pradžia:
14:00 val.

Apie

Valstybės pažinimo centras kartu su Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejumi pristato parodą „PERMAINŲ LAIKAS: teatras, muzika, kinas ir dailė 1985-1995“.

2021 metų rugsėjo 30 dieną visuomenei atveriamoje parodoje siekiama į vieną reikšmingiausių moderniosios valstybės dešimtmečių pažvelgti per meno pasaulio reiškinius bei atskleisti sovietmečio pabaigos ir pirmųjų po Nepriklausomybės sekusių metų laikotarpio specifiką. Tuo metu vykę kultūros procesai menkai dokumentuoti, priešingai nei kitose šalyse, kuriose yra parengta išsamių studijų ne tik apie kultūrą, bet ir, apskritai, to meto kasdienį gyvenimą.

Kaip meno kūriniuose reprezentuojami pokyčiai mūsų visuomenėje? Kokia kūryba dominuoja atgimstančioje Lietuvoje? Kokie reiškiniai susiformavo kultūroje tų nuotaikų, kuriomis gyveno ano meto Lietuvos gyventojai ir menininkai, apsuptyje? Kaip dinamiško laikmečio dvasią suprato kūrėjai? Tai tik vieni iš klausimų į kuriuos mėginama atsakyti šioje parodoje.

Savąjį atsakymą rasti kviečiame spalio 23 d. 14 val. organizuojamoje parodos pažintinėje ekskursijoje.

Dėl riboto vietų skaičiaus, būtina išankstinė registracija:
https://forms.gle/RRLSCbUxp8Tjx5xQ7

Iki susitikimo!
Daugiau informacijos: http://inx.lv/59sA

Telefonas pasiteiravimui +370 706 64094