Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


PERKLAUSOS | Saulės kliošas

Informacija

Nemokamas:
Renginys:
Vakarėlis
Data:
Trečiadienis, Sausis 25, 2023
Vieta:
Dirigentai (Vilniaus g. 22A), Vilnius
Pradžia:
19:30 val.

Apie

„Būk savimi, visi kiti jau užimti“ – „Perklausos“, netradicinio formato renginiai, kurių metu – muzika bei pokalbiai su vedėju ir prodiuseriu Rolandu Mackevičiumi!

Unikalios „Perklausos“ kviečia Lietuvos muzikos atlikėjus atviriems pokalbiams su dainomis. Apie įkvėpimą, savo originalaus kelio paieškas, kliūtis ir malonumus, jas įveikus. Kviesime gyvai užduoti klausimus savo mylimam atlikėjui ir pasimėgauti jaukiu vakaru skambant muzikai.

„Perklausose“ – šilumos kupinas „Saulės kliošas“! Apie meilę, jos vaizdą skirtingais kampais ir paieškas kartu su naujausių singlų perklausa. Romantika ir nuoširdžiomis emocijomis spinduliuojanti grupė daugiau papasakos apie kūrybą, dainų užkulisius ir tolimesnius planus. Susitinkame sausio 25 d. 19:30, bare „Dirigentai“!