Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


Perklausos | ANDRIUS MAMONTOVAS

Apie

Renginys įvykęs

„Būk savimi, visi kiti jau užimti“ – „Perklausos“, netradicinio formato renginiai, kurių metu – muzika bei pokalbiai su laidų ir renginių vedėju, prodiuseriu Rolandu Mackevičiumi!
Unikalios „Perklausos“ kviečia Lietuvos muzikos atlikėjus atviriems pokalbiams su dainomis. Apie įkvėpimą, savo originalaus kelio paieškas, kliūtis ir malonumus, jas įveikus. Kviesime gyvai užduoti klausimus savo mylimam atlikėjui ir pasimėgauti jaukiu vakaru, skambant muzikai.
Naujausios #Perklausos su žmogumi legenda – Andriumi Mamontovu! Kalbėsime apie senus ir naujus hitus, dešimtmečių sėkmę, artėjantį koncertą Vingio parke bei naują skambesį. Daugiau apie kūrybą ir Andriaus Mamontovo ateities planus, o muzikinių pertraukų metu – dainos iš naujausių atlikėjo albumų – „Paleisk“ ir „Perlai Ir Sakuros“.
Susitinkame balandžio 11 d. 19:30, bare „Dirigentai“! Renginys atviras visiems, tačiau užsitikrinsite vietą užsirezervavę staliuką telefonu (8-686) 16599
Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.
N-20
#GOYOURWAY