Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Pavalgius ledų negalima dainuot

Apie

Renginys įvykęs

Nebegali laukti vakarėlio. Ir tu? Jau Labai greitai mūsų laukia neįtikėtinas laikas, kai galite pabėgti iš miesto, nuo darbo, studijų ir pasiduoti šokiui bei gamtai. Mes pagalvojome apie viską! Įvairių rūšių muzika, gėrimai kiekvienam skoniui. Čia galite pasistatyti palapinę ar patogiai miegoti dvare, maudytis ežere ir išsimaudyti garų pirtyje, daryti jogą ir šokti iš visų jėgų. Ateikite su kostiumais ir puikiai nusiteikę. Ruošiame daug įdomių dalykų ir stengsimės visus beprotiškai pradžiuginti „Pavalgius ledų negalima dainuot“ O dabar nedidelė vietos, kuri laukia kiekvieno iš jūsų, nuotrauka. Kasdien bilietų skaičius mažėja! Nepraleiskite vieno atmosferiškiausių ir grandioziškiausių šių metų vakarėlių su geriausiais didžėjais Lietuvoje. Eventas yra privataus charakterio todėl nuoroda ir pakvietimą galite gauti kreipiasi tel arba facebook : Albert Liberman Pakvietė matysite žemėlapi ir daug kitos informacijos! Visi Nr bus išdėstyti žemėlpyje.

Dabar noriu papasakoti apie vietą! Tai didžiulis vasarnamis, kuriame smagiai praleisime laiką 3 dienas. Didžiuliame name žemėlapio centre yra vienas stage'as - № 4 ir visas ryšys: virtuvės, miegamieji su skirtingu vietų skaičiumi ir viskas, ko reikia patogumui Nr. 3, taip pat terasa Nr. 2. Namas yra kelių aukštų, galite miegoti ir nesijaudinti dėl muzikos (bet ausų kamšteliai netrukdys) Beveik visa teritorija yra aptverta rezervuaru Nr. 8, jūs galite plaukioti, tačiau prašome laikytis vandens saugos taisyklių! Antrasis stage'as yra lauke - № 1, ir čia bus labai karšta. Teritorijoje bus šildoma pirtis Nr. 9, bus kepamos kepsninės ir parduodami suvenyrai Nr 7. Šeštadienio rytą turime numatyti lauko jogą Nr. 11. Todėl galite pasiimti kilimėlį su savimi. №10 yra automobilių stovėjimo aikštelė, todėl nesijaudinkite dėl savo automobilio. Ir №12 yra įėjimas, kuriame visus susitiksime birželio 25 d. Dviejų naktų kelionę laikas paversti į paparčio žiedo ieškojimus su Jūsų pamėgtais elektroninės muzikos virtuozais! Ne tik, kad nerasit to keturlapio dobilo, bet ir trilapis pasislėps nuo Jūsų ŠYPSENŲ. Į kainą įeina Dvi nakvynės žmogui 50e!!! Bus baras, Šašlykai, sriubos ir daug kitos skrandžiui malonios staigmenos. Dj list: Edvoo, No Rules, Skitchy, WINX, Luca, Aries, Ya Note, Mank, MePa, Sumnikoff, Pavel, Patrick NoLimit, Police, Hardsrut, Forlit, Titas, Carlitos.

Penktadieni renkamės po darbų, Muzika nuo 19H
Sekmadieni prieš pietus paliekame sodyba 12H