Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Mato Maldeikio knygos „Pasaulio pabaigos istorija“ pristatymas

Apie

Renginys įvykęs

Sausio 11 d., trečiadienį, 18 val. kviečiame į Mato Maldeikio knygos „Pasaulio pabaigos istorija“ pristatymą Vilniaus literatų namuose (Šv Jono g. 11). Knygos autorių kalbins rašytojas Aidas Puklevičius.

„Pasaulis, kuriame gyvenome iki šiol, pagrįstas laisvės idėja ir žmogaus teisėmis, nėra duotybė. Jis buvo sukurtas po Antrojo pasaulinio karo, o dabar lemiamas laikas: išsaugosime jį ar ne“, – sako knygos „Pasaulio pabaigos pradžia“ autorius M. Maldeikis.

Šiuolaikinis pasaulis susiformavo po Antrojo pasaulinio karo, kai palankiai susiklostė daugybė aplinkybių. Procesai, iš pradžių garantavę sėkmę ir pažangą, pamažu atskleidė ir savo išvirkščiąją pusę. Taip prieštaringų tendencijų raizginys galiausiai pagimdė dabarties iššūkius. Norėdami suvokti, kur esame, ir rasti problemų sprendimus privalome dar kartą peržvelgti nueitą kelią ir užčiuopti jo silpnąsias grandis. Šios knygos tikslas – padėti skaitytojams geriau suprasti, kur brėžiamos dabarties karų fronto linijos ir kokios naujos grėsmės kyla Vakarų pasauliui, kuriam jau trisdešimt metų priklauso Lietuva.

Koks pasaulis mūsų laukia rytoj ir ką galime pakeisti? Apie tai kalbėsis M. Maldeikis ir A. Puklevičius.