Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Pasaulio melodijos

Apie

Renginys įvykęs

Aprašymas: : Birželio 12 d., sekmadienį, 17:30 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

PASAULIO MELODIJOS

JUSTINAS STANISLOVAITIS, vokalas ir gitara
IEVA GAUDEŠIŪTĖ, violončelė
SALVIJUS ŽEIMYS, mušamieji

Programa
Bryan Adams, Elton John, Ed Sheeran, Coldplay, Saulius Mykolaitis ir kt.

Koncerte girdėsime netikėtą garsinių spalvų junginį – vokalas gitara, violončelė ir mušamieji instrumentai: atlikėjai J. Stanislovaitis, I. Gaudešiūtė ir S. Žeimys, lyg mažas tembrinis orkestras, įvairius pasaulio kampelius apskriejusias ir širdį tebevirpinančias melodijas pateiks savitu stiliumi.

Justinas Stanislovaitis – dainininkas, aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius, grupės „Justin 3“ siela ir įkūrėjas. Televizinių projektų „Mes vieno kraujo“ ir „Eurovizija“ finalininkas. Tarptautiniame kompozitorių konkurse „JZ Microphones“ komisijos pirmininkas James O’Brien (U2, Rea Garvey vadybininkas) grupei „Justin 3“ skyrė Grand Prix apdovanojimą. Justino dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir daugybės pasaulio radijo stočių eteriuose „BBC Radio One“, „Capital Fm“, „Heart Fm“, „Kiss FM“ ir kt.