Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


KIM JURI pagal Hailji "Parodymai"

Apie

Renginys įvykęs

Aktorius - Povilas Budrys
Aktorius ir muzikantas - Gediminas Sederevičius
Kompozitorius - Andrius Mamontovas
Scenografas - Dainius Liškevičius
Šviesų dailininkas - Audrius Jankauskas

Aktoriaus Povilo Budrio spektaklis pagal pirmą kartą Lietuvos teatre pristatomą Pietų Korėjos rašytojo Hailji romaną „Parodymai“. Šį romaną galima pavadinti sąmonės prigimties detektyvu, vaizduojančiu keistą pasaulį, kuriame iliuzijos persipina su realybe, tai galimybė kitaip pažvelgti į pasaulio ir žmogaus sąmonės santykį, neteikiant pirmenybės nei tikrovei, nei vaizduotei. Tik iliuzija yra santvarkos tobulybė, nes realybė dažnai neatitinka tikrovės.
Hailji (Haildži, tikrasis vardas Rim Jong Joo)– vienas įdomiausių šiuolaikinių Pietų Korėjos rašytojų, kurį su Lietuva sieja ypatingas ryšys. Mūsų šalyje jis lankėsi ne kartą, parašė skaitytojų puikiai sutiktą romaną "Užupio respublika". Autorius studijavo Seulo universitete, vėliau – Puatjė ir Limožo universitetuose Prancūzijoje. Išleido trylika romanų, apsakymų ir du eilėraščių rinkinius. Pagal jo romanus sukurta filmų, pastatytas spektaklis. Romanas "Parodymai" - antroji lietuvių kalba išleista rašytojo knyga (2016 m.)
Kaip sako pats rašytojas: "Gyvenimas ir mirtis – viena, gyventi – tai mirti, o mirti – tai gyventi. Jei pagalvosi, kad mirtis – tai tik gyvenimo dalis, o gyvenimas – tai tik mirties dalis, suprasi, kad nėra reikalo liūdėti."

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba
Prodiuseris MB Monelės
Partneris Teatras Meno fortas

Premjera 2022 m. spalio 5, 6 d