Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   „Pamoka kitaip: mi+sol=7“

Apie

Renginys įvykęs

2022 m. birželio 19 d. 14.30 val. Vilniaus Dailės akademijos Gotikos salėje (Maironio g. 6) vyks Bernardinų giedojimo mokyklos vaikų chorų baigiamasis koncertas „Pamoka kitaip: mi+sol=7“

Koncertas „Pamoka kitaip: mi+sol=7“ – tai pasakojimai apie matematikos ir muzikos ryšį, perpinti nuotaikingais vaikų chorų atliekamais kūriniais!

Renginio metu žiūrovai išgirs penkis pasakojimus apie matematikos ir muzikos ryšį, o kiekvieną jų lydės mūsų mokyklos vaikų chorų atliekami kūriniai. Pasakojimus parengs ir pristatyts Julija Karaliūnaitė – matematikos mokslų daktarė, Gedimino technikos universiteto dėstytoja, o taip pat operos dainininkė, sopranas, savo muzikinį kelią pradėjusi Vilniaus universiteto chore. Julija pati savimi liudija, kad matematika ir muzika puikiai dera ir netgi padeda kūrybiškai spręsti gyvenimo užduotis!

Kviečiame visus visus, didelius ir mažus, naujai pažvelgti ne tik į matematikos ir muzikos, bet apskritai – į tiksliųjų mokslų ir meno santykį ir ryšį! Manome, kad meno disciplinų mokymasis yra būtinas harmoningam asmenybės formavimuisi, o šios „pamokos kitaip“ parodys, kad tai gali būti (ir yra!) netgi labai įdomu.

Laukiame Jūsų birželio 19 d., 14.30 val., Vilniaus Dailės akademijos Gotikos salėje (Maironio g. 6).

Iki susitikimo!

Edukacinį renginį iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.