Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Pamario dainos

Apie

Renginys įvykęs

„Liaudies dainos išlieka gyvos tuomet, kai jos dainuojamos“, – sako dainininkė ir pedagogė Gintarė Skerytė, kuri kuravo natų leidybos projektą „Pamario dainos“.

Koncerte skambės Pamario regiono lietuvių liaudies dainos bei jų aranžuotės balsui ir fortepijonui, kurias sukūrė kompozitoriai Martynas Bialobžeskis, Zita Bružaitė, Jūra Elena Šedytė, Raminta Šerkšnytė ir Laimis Vilkončius. Dalyvaus jaunieji dainininkai ir jų mokytojai iš keturių Vilniaus mokyklų: chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“, Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos, muzikos mokyklos „Lyra“, Naujosios Vilnios muzikos mokyklos.

Koncertą ves ir apie Pamario regiono ypatumus pasakos etnomuzikologė Austė Nakienė.

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitų medijų kanaluose.