Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Padėk mano šeimai atogrąžų miškuose

Apie

Renginys įvykęs

Kviečiame Vingio parke pamatyti susivienijus Lietuvos medžius bei paremti The orangutan project, skiriant lėšas atogrąžų miškų išsaugojimui.

Išsaugokime vieną iš paskutinių nepažeistų Sumatros miškų - Bukit Tigapuluh

Padėkime Sumatros tigrams, drambliams ir orangutangams saugiai gyventi.

Lietuvoje labai aktuali medžių kirtimo ir miškų naikinimo tematika, tuo tikslu siekiama atkreipti dėmesį ir į kitų pasaulio vietų miškus - atogrąžų miškus - Žemės plaučius, kurie yra viena iš esminių Žemės gyvavimo sudedamųjų dalių, besirūpinančių už švarų ir gryną ora pasaulyje.

Medžiai, esantys mūsų šalyje, siekia atkreipti visuomenės dėmesį ir kreipiasi su prašymu padėti sustabdyti klimato kaitą. Klimato kaita – globalus iššūkis žmonijai. Per paskutinius metus klimato kaitos grėsmė stipriai išaugo ir vis didesnė dalis visuomenės pradeda gilintis į globalių problemų sprendimų būdus ir svarbą.

Deja, vis dar didelė gyventojų dalis klimato kaitos reiškinį ignoruoja arba palaikymą reiškia deklaratyviai – patys neįsipareigodami imtis konkrečių veiksmų, pvz. mažinti vartojimą, aktyviai dalyvauti aplinkosaugos iniciatyvose ir pan.

Dažnai vyrauja supratimas, kad neigiami klimato kaitos reiškiniai vyksta toli – kertami Amazonės miškai, didelio masto gaisrai Australijoje, todėl patys nesame už tai atsakingi.