Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


Oratorija džiaugsmui, vilčiai ir šviesai

Apie

Renginys įvykęs

Moterų choras VIVA, Lietuvos suaugusiųjų chorų konkurse šiemet pelnęs aukščiausią ir pagrindinį apdovanojimą GRAND PRIX, kviečia į išskirtinį koncertą! Nebe pirmą kartą bendradarbiaujančios kompozitorė Vilija Mažintaitė ir tekstų autorė Birutė Pernaravičiūtė pristato naują projektą – „Oratoriją džiaugsmui, vilčiai ir šviesai”.

Oratorija apima visą tamsųjį metų laiką, saulės ir šviesos laukimą, ir atspindi lietuviškų švenčių – Kūčių, Kalėdų, Naujųjų metų, Trijų karalių, Užgavėnių, Kaziuko mugės, pavasario lygiadienio – papročius ir tradicijas nuo senovės iki šių dienų. Projektas unikaliai apjungia anglų kalbą, įvairių Lietuvos regionų tarmes ir autentiškas lietuviškų dainų dermes.

Šį ypatingą advento vakarą kviečiame jus į muzikinę kelionę pasitinkant žiemos saulėgrįžą, viltingai laukiant šviesos pergalės prieš tamsą, kas šiuo metu yra aktualu ne tik mūsų, bet ir viso pasaulio žmonėms.

Atlikėjai:

Choras VIVA

Solistė - Augustė Andrijauskaitė

Fortepijonas - Darius Mažintas

Styginių kvartetas:

Artūras Šilalė (smuikas)

Marija Pranskutė (smuikas)

Jurgis Juozapaitis (altas)

Deividas Dumčius (violončelė)

Projektą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.