Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Oranssi Pazuzu [FI] / Aortes

Apie

Renginys įvykęs

Nepaprastai džiaugiamės galėdami pakviesti jus į mūsų labai ilgai lauktą ir pagaliau įvyksiantį renginį. Psichodelinio metalo lyderiai ORANSSI PAZUZU iš Suomijos ir vietiniai AORTES - kultūros komplekse SODAS 2123, rugsėjo 10d. Tai bus puikus naujo Facial Tumour Booking koncertų sezono startas.

Oranssi Pazuzu, pasivadinę Mesopotamijos vėjo demono vardu, nuo pat pirmųjų savo žingsnių ėmėsi plėsti juodojo metalo ribas ir kurti garsą, kuriam lengvo apibūdinimo nėra. Tai tiesiog - jų ekstremalaus psichodelinio skambesio kaleidoskopas, pastoviai kintantis ir niekaip neįstatomas į jokias formules ar standartus. Oranssi Pazuzu drąsiai galime vadinti viena įdomiausių ir geidžiamiausių šiuolaikinės sunkiosios scenos grupių - vien šiais metais jie suplanavę ar jau atgroję esminiuose Europos festivaliuose - Primavera, ArcTangent, Brutal Assault, Amplifest. Savo vizito Vilniuje metu jie pristatys savo naujausią albumą “Mestarin Kynsi”. Laaaaabai laukiam!
ORANSSI PAZUZU (FI / Nuclear Blast)

Drauge su suomiais - taip pat nevengianti eksperimentuoti vietinė post-metal chebrytė AORTES.
AORTES (LT)

Bilietų kiekis ribotas, o renginio dieną prie durų - brangesni.