Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


Onyx

Apie

Renginys įvykęs

Kovingo hardcore hiphopo pionieriai ONYX - vienas mylimiausių Lietuvos repo kolektyvų grįžta į menų fabriką gruodžio 16 dieną.

Dar 1993 metais proveržiu tapęs Onyx singlas “Slam” garantavo grupės sėkmę ir išstūmė debiutinį grupės albumą “Backdafucup” į USA Billboard 200 top 20, o pagrindinius grupės narius Sticky Fingaz bei Fredro Starr bendram darbui su tokiais repo grandais kaip DMX, M.O.P. ir 50 cent.

Antrasis grupės albumas “All We Got Iz Us” ir singlas “Shut Em Down” jau nugulė po Run DMC grupės nario Jam Master Jay leidybinės kompanijos vėliava JMJ.

Grupės istorijoje sekė keliolika etapų su nenutrukstamomis šlovės akimirkomis ir kolaboracijomis su ne tik hiphopo atlikėjais bet ir su, pavyzdžiui, Biohazard.

Grupė viso išleido dvylika studijinių albumų iš kurių du pastaraisiais metais: “Onyx Versus Everybody” ir “World Take Over”.