Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Solo su „Oktava“ | Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestro „Oktava“ pavasarinė fantazija

Apie

Renginys įvykęs

Balandžio 24 dieną, 17 valandą Vilniaus universiteto (VU) Didžiojoje auloje tradicinė pavasarinė fantazija - koncertas „Solo su Oktava“! VU pučiamųjų orkestras „Oktava“ pristatys naują, išradingą orkestrinę programą, kurioje vyraus „Oktavoje“ užaugę solistai instrumentalistai.

Tai pirmasis tokio pobūdžio – vien tik soliniams kūriniams skirtas koncertas, jame nuskambės įvairiausio žanro kūriniai, o juos gros beveik visų orkestro sekcijų muzikantai. Koncerte skambės trimitų, trombonų, saksofonų, eufonijų, klarneto ir fleitos bei fortepijono soliniai kūriniai, taip pat kartu su „Oktava“ ant scenos užlips ir akordeonistas, bei neįprastai pučiamųjų orkestrui, solo kūrinys bus atliktas elektrine gitara. Orkestro solistai tikisi parodyti visą savo muzikalumą bei virtuoziškumą, taip įrodydami, kad net ir mėgėjų meno kolektyvuose groja puikūs šiandienos muzikantai.

Šio koncerto programa nuguls į jau trečiąjį orkestro albumą, kuris išeis 2022 vasarą!

Žiūrovams renginio metu rekomenduojama dėvėti apsaugines nosį ir burną dengiančias kaukes.