Renginiai Vilniuje domina daugelį, todėl, jei ieškote, kas vyks artimiausiu metu sostinėje: šiandien ar rytoj, esate tinkamoje vietoje! Ši svetainė yra puikus šaltinis, kuriame rasite išsamų sąrašą artėjančių renginių tiek Vilniuje, tiek jo apylinkėse.


OKTALĖDOS 2023 | VU pučiamųjų orkestro „Oktava" koncertas

Apie

Renginys įvykęs

Jau tradicija tapęs Vilniaus universiteto (VU) pučiamųjų orkestro „Oktava“ kalėdinis koncertas „Oktalėdos" atkeliauja į Didžiosios aulos sceną gruodžio 16 d., 17 val. Koncerto žiūrovų, orkestrantų šeimų, draugų ir artimųjų šiemet laukia kaip visada mielas ir jaukus, šiltos muzikos kupinas vakaras, kuriame skambės visiems gerai pažįstamos melodijos bei dainos, taip pat nauji, originaliai pučiamųjų orkestrui parašyti kalėdiniai

Šių metų „Oktalėdų" programoje pasinersime į XX-ojo amžiaus žymiausių dainininkų kūrybą: girdėsime legendinio Franko Sinatros, Tomo Joneso, soul’o karalienės Arethos Franklin ir pop karaliaus Michaelo Jacksono bei Robbie Williamso dainų pynes, iš naujo interpretuotas varinių ir medinių pučiamųjų skambesiui. Būkite pasiruošę kartu paniūniuoti arba net prisijungti prie oktaviečių choro! Galime atskleisti, kad tarp dainų tikrai skambės „Fly Me to the Moon“, „Let Me Entertain You“ ir „Sussudio“!

Tad kol dar ne Kalėdos – susitikime Oktalėdose!
Gruodžio 16 d. šeštadienį, 17 val.
Vilniaus universiteto Didžiojoje auloje, M. K. Čiurlionio g. 21.
Orkestro vadovas ir dirigentas Albinas Kučinskas.

Koncertas visai šeimai, įėjimas laisvas, tad susitikime!