Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   


OKTALĖDOS 2022 | VU pučiamųjų orkestro „Oktava" koncertas

Apie

Renginys įvykęs

Oktalėdos – tai dar ne Kalėdos. Tai žaismingas koncertas prieš pat didžiąsias metų šventes, į kurį visada pakviečia Vilniaus universiteto pučiamųjų instrumentų orkestras „Oktava“! Kiekvienų metų gruodžio mėnesį atgyjanti „Oktalėdų" tradicija laukia savų klausytojų, o oktaviečiai nekantrauja sukurti šventinės nuotaikos kupiną atmosferą!

Nors lauke ir spaudžia šaltukas, orkestro repeticijose karšta - oktaviečiai intensyviai repetuoja besiruošdami dovanoti savo muzikos gerbėjams ryškių emocijų vakarą: „Oktalėdų" programa kaip visada kupina įvairiapusiškumo. Koncerte skambės šių laikų pučiamųjų muzikos repertuaras, nustebinsiantis gražiais sąskambiais ir dinamiškumu, o koncertą tradiciškai pagardins žavūs džiazo, bigbendo ir jazz-rock fusion garsų prieskoniai. Jautriomis baladėmis ir džiazo standartais „Oktalėdas" papuoš kartu su orkestru pasirodysiančios vokalistės Martyna Vaišvilė ir Salvija Tumalavičiūtė. Prie koncerto taip prisijungs ir Vilniaus universiteto Lindihopo šokių grupė (vad. Teresė Gritėnienė), kuri įnirtingai ruošia energingus ir pajudėti kviečiančius šokių pasirodymus.

Šiemet koncerte taip pat laukia ir gražūs siurprizai - oktaviečiai tikisi, kad pavyks maloniai nustebinti ir sužavėti tiek jus, mūsų klausytojus, tiek save pačius ir savo artimuosius!

Tad kol dar ne Kalėdos – susitikime #oktalėdose!

Gruodžio 18 d. sekmadienį, 16 val.

Vilniaus universiteto Didžiojoje auloje, M. K. Čiurlionio g. 21.

Orkestro vadovas ir dirigentas Albinas Kučinskas.

Koncertas visai šeimai, įėjimas laisvas