Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Nuotykių komedija „Tobuli melagiai“ [ATŠAUKTA]

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Spektaklis
Data Data:
Šeštadienis, Lapkritis 28, 2020
Vieta Vieta:
DOMINO teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
Pradžia Pradžia:
19:00 val.
Trukmė Trukmė:
1 val. 50 min.

Apie

Visi turi 3 gyvenimus: privatų, viešą ir slaptą.

Nuotykių komedija ,,Tobuli melagiai“, sukurta pagal visame pasaulyje garsų italų režisieriaus Paolo Genovese filmą „Tobuli melagiai“ (angl. „Perfect Strangers“). Šios komedijos sėkmę neabejotinai lemia puikiai atskleista amžina kaip gyvenimas tema – ar artimi žmonės gali gyventi be paslapčių?

Draugų kompanija prie bendro vakarienės stalo nusprendžia pažaisti rizikingą žaidimą. Jie sudeda visus mobiliuosius telefonus ant stalo ir sutaria suskambus telefonui įjungti garsiakalbį ir leisti vieni kitiems klausytis pokalbių bei kartu skaityti gautas žinutes. Juk jie neturi ko slėpti! Bet kiekvienas skambutis ir žinutė atskleidžia vis daugiau meistriškai slepiamų paslapčių, pažinčių ir intrigų. Negi jie visi toki tobuli melagiai?!

Kviečiame jus pasimėgauti istorija, kuria žavisi milijonai žmonių visame pasaulyje. Filmas „Tobuli melagiai“ jau įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip dažniausiai adaptuotas filmas kino istorijoje.

REŽISIERIUSDainius Kazlauskas

Vaidina:
EvaMiglė Polikevičiūtė, Renata Kutinaitė
RokasEimutis Kvoščiauskas, Tomas Žaibus
KarlotaEmilija Latėnaitė - Beliauskienė
LelėJokūbas Bareikis, Valentinas Krulikovskis
BjankaGabrielė Malinauskaitė-Rudzienė
KozimasAndrius Povilauskas
PepėJulius Žalakevičius, Sakalas Uždavinys