Hey, vilniečiai ir ne tik! Jei nuolat galvoje kirba klausimai „Kas vyksta Vilniuje?“ ar „Kokie Renginiai Vilniuje šiandiena, o gal rytoj?“, tuomet esate būtent ten, kur reikia – šioje svetainėje rasite išsamią informaciją apie Vilniuje ir Vilniaus rajone artimiausiu metu įvyksiančius renginius.   Nuotykių komedija „(Ne)tikras milijonierius“

Renginio informacija

Renginys Renginys:
Spektaklis
Data Data:
Antradienis, Rugsėjis 22, 2020
Vieta Vieta:
DOMINO teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
Pradžia Pradžia:
19:00 val.
Trukmė Trukmė:
2 val. 20 min.

Apie

REŽISIERIUS: Ramūnas Cicėnas
AUTORIUS: Francis Veber
DAILININKAS: Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak)
KOMPOZITORIUS: Olegas Jerochinas (Oleg Jerochin)
KOSTIUMŲ DAILININKĖ: Greta Subatavičiūtė

VAIDINA:
Dominykas PinjonasEimutis Kvoščiauskas, Rokas Petrauskas
Kainas MorenasAleksas Kazanavičius, Mantas Vaitiekūnas
Danielius TulūzasAndrius Žiurauskas, Algirdas Dainavičius
Abraomas ŽonvilisRimantas Bagdzevičius, Sakalas Uždavinys
KristinaElžbieta Latėnaitė
Marija Elzė Gudavičiūtė, Lina Rastokaitė
OlgaEmilija Latėnaitė, Gabrielė Malinauskaitė

Dominykas Pinjonas – jau dvejus metus bedarbis. Visą gyvenimą gyvenęs vargingai, svajojo tik apie vieną – būti turtingu, todėl sulaukęs pasiūlymo pagyventi karališkuose namuose ir pasijusti svarbiu, nieko nesvarstydamas jį priima. Prabangus namo interjeras, vertingi meno kūriniai, brangiausi baldai – taip paprasta ir gera būti turtingu… Tačiau į duris pasibeldžia netikėti svečiai – mokesčių inspekcija!

Ar Dominykui pavyks įgyvendinti genialų planą ir tapti (ne)tikru milijonieriumi? Ar, užuodę milijonus, šiam planui nesutrukdys pinigus ypatingai mylinti dizainerė, bankininkas, buvusi žmona ar karališkųjų namų šeimininkas?

Veiksmo, veidmainysčių ir tikrų žmogiškų jausmų kupina nuotykių komedija „(Ne)tikras milijonierius” sukurta pagal žymaus prancūzų rašytojo ir kino režisieriaus Francio Veberio (Francis Veber) pjesę. Pagal Francio Veberio pjeses pastatyti filmai („Kvailių vakarienė“, „Žaisliukas“ ir kt.) sulaukė milžiniško pasisekimo ir žiūrovų simpatijų tiek Europoje, tiek Holivude.


Bilietai www.dominoteatras.lt/netikras-milijonierius